20:48:49
 Frissítés
Keresés | Új hozzászólás
 » Isten hozott, kedves Vendég ! Fórumlakók | GY.I.K. | Bejelentkezés | Regisztráció 
 » Közélet (játék felnőtteknek)
Téma: Ballib médiapatkányok
... Elejére 2. lap 
orosz_hussalata
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 08. 22:41 | Sorszám: 151
Geszti et. azzal kérkedik, hogy olyan qrva nagy szakember, hogy akkor is tömi pénzzel a fidesz kormányzat, ha ő közben a képükbe köp, és gyalázza őket.

Egyszer 2002-ben már belebuktak abba, hogy a szadeszes önjelölt értelmiséget pénzelték, hátha azok majd hálásak lesznek. Hát nem lettek, és ezt minden normális ember előre tudta. Ekkor volt az, mikor a fideszes politikusokat ballibbant médiapatkányok tréningeztették, amin az akkori jobboldali média joggal kiakadt.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. augusztus 06. 11:20 | Sorszám: 150
Letette a földre az RTL mikrofonját Balog Szegeden

Szeged - A reklámadót kiötlő kormányzat és az RTL Klub háborújának újabb csatáját láthattuk? Ha igen, akkor a miniszter elvitte a show-t.

Az EMMI közleményt juttatott el szerkesztőségünkbe, amelyben azt írja, hogy az RTL Klub mikrofonja volt az egyetlen, amelyet nem mikrofonállványra, hanem a pulpitusra helyeztek. "A pulpitus azonban arra szolgál, hogy arra a megszólalók leírt beszédüket helyezzék, nem pedig a feledékeny riporterek a mikrofonjaikat."

"A kiállításmegnyitót követően az RTL Klub riportere meg is kérdezte a minisztert, miért tette a földre a mikrofont, aki jelezte, azért, mert a jegyzeteit szerette volna a pulpitusra tenni. Ezt követően kölcsönösen elnézést kértek egymástól; az RTL Klub, mert rátette, a miniszter meg azért, amiért letette…" - olvaható a közleményben.
... www.delmagyar.hu/szeged_hirek/letette_a_foldre_az_rtl_mikrofonjat_balog_szege ...
... www.facebook.com/mpeternics?fref=nf
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 12. 21:08 | Sorszám: 149
Igy működünk mi (működtetnek minket)... és ezt alig veszi észre néhány lesajnált, retardált barom, aki nem képes haladni a kor követelményeivel!
Aszongyák, hogy a "jobbos" sajtót lenyúlta a kormány, holott arról van szó, hogy az alapvetően ballib sajtó egy részét megpróbálja kissé kiszorítani. Persze ez elképesztően nehéz, szinte lehetetlen, mert olyan mértékű nemzetközi (EU) nyomás van rajta, hogy a végén még Orbán is azt mondja, hogy nincs is cigánybűnözés!
Bármit is mond -aki hall és lát a pc mondatok között -,képes lesz arra, hogy lássa a koncepciót.
Én látom.
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 12. 20:03 | Sorszám: 148
A sajtó hőskorát nemcsak Magyarországon jelzi a hűtlen kezelés, a hirtelen nagyra nőtt hatalommal való visszaélés. Így volt ez világszerte, és így volt ez elsősorban Amerikában, ahol a napi sajtó a legnagyobb mértékben vált a mindennapi élet minden mozzanatának nemcsak tudósítójává, de irányítójává is. John Swinton, a New York Times egykori szerkesztője megbotránkoztatta a sajtóvilágot, amikor 1914-ben nyugalomba vonulása tiszteletére bankettot rendeztek, és ott valaki poharat emelt a független sajtóra. Swinton válaszként a következőket mondta:

„Olyasmi, hogy »független sajtó« – nincs! Van esetleg a vidéki városkákban – ezt önök tudják, én is tudom. Önök között nincs egyetlenegy sem, aki le merné írni az őszinte véleményét, és ha mégis megtenné, jól tudja előre, hogy az soha nem fog nyomtatásban megjelenni. Engem itt ennél az újságnál heti 250 dollárral fizettek azért, hogy bármilyen őszinte véleményt elutasítsak ebből az újságból. Önöket hasonló fizetéssel, hasonló feladatokra tartják itt, és ha bárki önök közül olyan ostoba lenne, hogy leírná őszinte véleményét, kint találná magát az utcán, másféle munkát keresni. Az újságíró feladata megölni az igazságot, habozás nélkül hazudni, zülleszteni, rágalmazni, és alázatosan hízelegni a Mammon lábainál, csak azért, hogy a mindennapi kenyeréért elárulja a fajtáját, elárulja a hazáját. Önök is tudják ezt, én is tudom, hogy micsoda dőreség ez a pohárköszöntő: Független sajtó! Mi csak eszközei, vazallusai vagyunk a függönyök mögötti gazdagoknak. Zsinóron rángatott bábuk vagyunk, ők húzkodják a zsineget és mi táncolunk. A tehetségünk, a lehetőségeink és az életünk is más emberek tulajdona.”

... http://tdyweb.wbteam.com/Tisztulo_mediavilag.htm
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. július 03. 07:40 | Sorszám: 147
A 2014-es választások után lassan semmivé válik a balliberális megmondóemberek befolyása és évtizedek óta tartó szellemi terrorja. A kánont állító ballib csapat emblematikus alakjai évtizedeken keresztül hivatottnak érezték magukat arra, hogy eldöntsék, ki szalonképes, és ki nem, ki az, aki sztárolható, sőt sztárolandó, és ki az, aki nem. Nos, a „tévedhetetlenek” most végre elveszítik tekintélyüknek azt a kevéske maradékát is, amit az idei tavaszig egyesek szemében még meg tudtak őrizni.
... http://flagmagazin.hu/politika/schmidt_maria_a_mult_fogsagaban
Rendes Kis
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. június 07. 22:03 | Sorszám: 146
Drága Bolgár úr végre lapáton

... http://mentalisdeficit.blog.hu/2014/06/07/draga_bolgar_ur_es_a_bukott
Rendes Kis
Olvasta: 2 | Válasz | 2014. június 07. 21:13 | Sorszám: 145
Elege lett a Deutsche Telekomnak, Facebook-kommentben szólaltak meg

A Deutsche Telekom megelégelte, hogy ellepik Facebook-oldalát a...
... http://hvg.hu/itthon/20140606_Elege_lett_a_Deutsche_Telekomnak_Facebook#utm_s ...


Deutsche Telekom: Nem volt titkos paktum Lázárékkal

Kommentben válaszolt az Origo-botrány miatt felháborodott...
... http://nol.hu/belfold/deutsche-telekom-nem-volt-titkos-paktum-lazarekkal-1466677
... www.facebook.com/gbathori?fref=nf
glens
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 27. 22:53 | Sorszám: 144
Hát...
Molnár egy kicsit más ügy - szerintem -, mint Sneider.
Annakidején volt néhány vérszegény jobboldali újsághír, hogy a BIT (Baloldali Ifjúsági Társulás) szállította a szkinhednek öltözött fiatalok egy részét balhézni a Gönz beszédre, meg utána a Szabadság térre.
És ugye onnantól nyugodt szívvel lehetett fasiztázni és köpködni a teljes jobboldalra, hiszen a mindeki által nagyrabecsült Árpi bácsit fütyülték ki a szemét jobbosok.

Nem lehet, hogy pl. Molnár egy sima kis provó volt?
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 27. 22:03 | Sorszám: 143
Nyasgem te balfasz!
Kuss legyen!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 27. 19:50 | Sorszám: 142
látom, ki is buggyan belőled... folyton-folyvást... :--D

( És, mondtam már, ilyesmiben nem számíthatsz rám.
Inkább tanújj, rád férne! )
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 27. 19:45 | Sorszám: 141
esztet se nészted meg ...
Zsíros B. Ödön
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 27. 19:21 | Sorszám: 140
Igazad van.

Engem csak a tollba kapaszkodás zavart (Dési Jánosos, Vicsek Ferences, Kajmán Olgás) meg az, hogy a riportalany szavába nagyon sokszor belevágott (Dési Jánosos, Vicsek Ferences, Kajmán Olgás).
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 27. 01:47 | Sorszám: 139
Nem látok ellentmondást.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 27. 00:43 | Sorszám: 138
Nyasgem te balfasz!
Kuss legyen!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 26. 23:04 | Sorszám: 137
Te valami más videót nészté

http://www.youtube.com/watch?v=s7AUDpuBf4c
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 01:30 | Sorszám: 136
Nem baj!
"Egy újszülöttnek minden vicc új"

(Ludas Matyi mottója az 50-60-s évekből.)
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 01:26 | Sorszám: 135
persze, hisz' te egy sokkgenerációs értelmiségi vagy!
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 01:21 | Sorszám: 134
Sose hallottam.
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 01:14 | Sorszám: 133
Kösz, te dolgoztál rajta!
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 00:50 | Sorszám: 132
www.youtube.com/watch?v=taY6jj-z1UU#t=32m20s
(32'20"-nál )
panda
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 10. 00:28 | Sorszám: 131
http://www.katalizator.edu.rs/jatekleirasok/jatekleirasok/hettyen-pity-ugyess ...
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 23:45 | Sorszám: 130
Ezek nekem is elfogadhatatlanok, de merd mondani, hogy a "pitty"-et nem ismerted!
negyven rabló
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 22:46 | Sorszám: 129
Ma olyanok mondanak határozott, megkérdőjelezhetetlen véleményt egy korszakról, amiben nem is éltek.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 22:39 | Sorszám: 128
Azt is utálom.
Csehbe megyünk,
Görögben voltunk
fél 2 magasságában
jól érzem magam a bőrömben
és hasonlókkal a világból ki lehetne kergetni
stb.
De ez a pttty is baromi nevetséges.
tiszavirág
Olvasta: 1 | Válasz | 2014. május 09. 22:36 | Sorszám: 127
Várjál még azzal a hugyozással, mert még meg sem halt....
Tovább ...
Jelmagyarázat    Van új hozzászólás
   Ezeket a hozzászólásokat már láttad
... Hibabejelentés | | | Gondola ...